“Вони зламали мені ребро”: Охорону Зеленського звинуватили в нападі на активістів у Дніпрі. Відео

Охорону Зеленського звинуватили в нападі на активістів у Дніпрі

Охорону президента України Володимира Зеленського звинуватили у нападі на активістів громадського об’єднання «Рух опору капітуляції».

Охорону Зеленського звинуватили в нападі на активістів у Дніпрі
Охорону Зеленського звинуватили в нападі на активістів у Дніпрі
 

Так за інформацією українських ЗМІ, охоронці президента застосували силу до активістів коли вони спробували підійти до нього. На відео, яке опублікували самі активісти, їх соратниця намагається підійти до президента, але її утримують охоронці.

Згодом регіональний координатор «Руху» Андрій Денисенко повідомив, що постраждалій активістці Аліні Новіковій під час інциденту зламали ребро. Довідка також викладена в мережу.

Охорону Зеленського звинуватили в нападі на активістів у ДніпріФотокопія довідки про перелом

Тим часом в Управлінні державної охорони зробили офіційну заяву, в якому поширена ЗМІ інформація названа маніпулятивною та не відповідає дійсності.

«Більш того, інформація про те, що військовослужбовці УДО України нібито застосували фізичну силу до мітингувальників, є відвертою брехнею і містить ознаки спланованої інформаційної провокації»,  – йдеться в заяві.

Як ми також розповідали, депутат парламенту від “Європейської солідарності” Софія Федина подала позов до генеральної прокуратури на президента Володимира Зеленського за наругу над державними символами України.