“Зеленський наругався над українським прапором”: Федина подала заяву в прокуратуру на Президента

Федина подала заяву в прокуратуру на Президента

 

Під час прямого ефіру святкування Дня Незалежності на Софійській площі в Києві багато хто звернув увагу на красиву сцену в кольорах українського прапора.

Але таке “топтання” по прапора було сприйнято як наруга над державними символами. Прокуратуру просять звернути увагу на вказаний випадок і провести розслідування.

Федина подала заяву в прокуратуру на Президента
Федина подала заяву в прокуратуру на Президента
 

Автором звернення до прокурорів стала народний депутат від партії “Європейська солідарність” Софія Федина.

«Тисячі громадян України обурив той факт, що президент та інші учасники заходу по суті топталися по державному прапору України … Це виглядало не інакше як зневажливе ставлення до прапора … Саме таке поводження з прапором характерно для сепаратистів і московських найманців, що кидають прапор собі під ноги та тим самим показує зневагу до України», – йдеться у зверненні.

А директор Музею опору Голодомору Лілія Богачева згодна, що зафіксовані на фото епізоди шоу виглядають як публічна наруга над державним прапором. Прапор не повинен торкатися землі, його не можна використовувати в рекламі. В законі є пряма норма, що прапор України не може використовуватися не за призначенням.

Відео 112 Украина

Раніше ми уже розповідали, депутат Верховної Ради Софія Федина заявила що готова вибачитися перед президентом Володимиром Зеленським, якщо він і партія “Слуга Народу” теж принесуть свої вибачення: “Я згодна принести свої вибачення Володимиру Зеленському, але на певних умовах”. ВІДЕО