Офіцер Міноборони РФ влаштував пікет біля Кремля з табличкою «Мене обдурив Путін». Відео

 

Офіцер Міноборони РФ влаштував пікет біля Кремля з табличкою «Мене обдурив Путін»

 

Поліція відібрала у активіста військову форму Біля адміністрації президента РФ вже 17 день проводить свою акцію відставний офіцер Міноборони РФ Володимир Скубак. Всі ці дні він тримає голодування і носить на собі табличку з написом «Мене обдурив Путін».

 

Офіцер Міноборони
Офіцер Міноборони РФ влаштував пікет біля Кремля
 

>

Раніше Скубака вже два рази затримувала поліція. При затриманні 30 квітня поліцейські послалися на анонімну скаргу. Затриманого відвезли до відділу поліції, але пізніше відпустили без складання протоколу.

 

При останньому затримання у Скубака відібрали військову форму. На затриманого склали протокол, після чого відпустили з відділу поліції, уточнив юрист фонду «Громадський вердикт» Дмитро Егошин. Також у офіцера забрали кітель і кашкет.

 

Як зазначає «радіо Свобода», перед звільненням з армії офіцеру не виплатили належної за законом субсидії на житло. При цьому звільнитися майору ракетних військ довелося через поїздку в Україну. Він їздив туди за сином своєї колишньої дружини, яка залишила дитину в дитячому будинку.

 

Намагаючись відстояти свої права, Скубак пройшов всі судові інстанції, але нічого не добився. Після цього він вирішив оголосити голодування.

 

Відео Рупор Москвы

Джерело інформації: glavcom.ua

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.