У київському ресторані невідомий з заточкою погрожував Саакашвілі

 

Напад на Саакашвілі: В українських ЗМІ з’явилася інформація, та опубліковане відео як керівнику Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеілу Саакашвілі погрожували розправою в ресторані “Fabius”.

Стало відомо, що в розпорядженні видання «Страна» опинилося відео з камери спостереження в ресторані. Судячи з кадрів, невідома особа опинилася в залі, де відпочивав Саакашвілі, мужчина з заточкою в руках, близько підійшов до нього, після чого почав погрожувати.

«Охорона Саакашвілі та ресторану перехопила зловмисника, викликали поліцію. Але його не затримали. До моменту прибуття правоохоронців він уже зник. Мотивація нападу уточнюється», – розповідають таку інформацію джерела.

На кадрах можна помітити, як до столу, де обідає експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі, неквапливо підходить чоловік і починає щось говорити. При цьому троє чоловіків блокують доступ до столу.

Через деякий час невідомий йде, разом з тим, по дорозі назад він наближається до Саакашвілі та щось говорить, роблячи жест рукою. Далі політик постає і щось йому відповідає, після чого непроханий гість йде до виходу.

Відео УНІАН

Ми раніше розповідали, що відомий український журналіст Дмитро Гордон у своєму недавньому інтерв’ю на каналі «Україна 24» заявив що наступним прем’єр-міністром України буде Михаїл Саакашвілі: “Уже скоро Саакашвілі буде прем’єр-міністром України”. ВІДЕО