“Я повністю підтримую президента Зеленського”: Саакашвілі спростував чутки стосовно Андрія Богдана

Саакашвілі спростував чутки стосовно Андрія Богдана

Колишній глава Одеської обласної державної адміністрації, а нині голова Національної ради реформ Михайло Саакашвілі на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook спростував чутки стосовно створення найближчим часом партійного проєкту з Андрієм Богданом.

Цю новину напередодні почали роздмухувати в українських ЗМІ та в соціальних мережах.

Саакашвілі спростував чутки стосовно Андрія Богдана
Саакашвілі спростував чутки стосовно Андрія Богдана
 

«У мене з Андрієм дружні відносини, подібно до того, як і з багатьма іншими. У себе вдома, за дружнім столом, я можу обговорювати будь-які теми з ким завгодно. Ніяких загальних політичних і партійних проєктів я з Андрієм Богданом найближчим часом створювати не збираюся. Це не заважає нашому спілкуванню. З точки зору політики позиція абсолютно зрозуміла. Я повністю підтримую президента Зеленського і намагаюся бути корисним народу України в розробці перетворень і реформ, чим активно зараз і займаюся», – повідомив Саакашвілі.

Відзначимо, що політик був змушений виправдовуватися після того, як 6 вересня на своїй сторінці в Facebook екскерівник Офісу президента України Андрій Богдан опублікував знімок разом з Михайлом Саакашвілі та народним депутатом від «Слуги народу» Єлизаветою Ясько з підписом: «Є цікавий розклад на Київські вибори !!!».

Саакашвілі спростував чутки стосовно Андрія Богдана

 

Як ми також розповідали, нещодавно експрезидент Грузії Михаїл Саакашвілі розповів що має намір повернутися до своєї батьківщини. Про це повідомило грузинське інтернет-видання, опублікувавши його відеозвернення:  “Я повертаюся!”. ВІДЕО