“Да не може бути…”: Мережа обговорює новину що главою Нацбанку України стане Арсеній Яценюк

Мережа обговорює новину що главою Нацбанку України стане Арсеній Яценюк

За останні дні, у зв’язку з напруженою ситуацією в Україні, зявилася цікава новина, так нібито Арсеній Яценюк “запустив” слух що він може стати главою Національного банку України.

Про це сьогодні інформує видання “UkrainianWall”.

 

Нацбанк Арсеній Яценюк
Нацбанк – Арсеній Яценюк

 

Нагадаємо що на даний час главою регуляторного фінансового органу Національного банку, є Яків Смолій.

В українських ЗМІ відзначають, що таке кадрове призначення начебто здатне звести нанівець рейтинг Зеленського. У медіа пишуть, що якщо президент призначить людину “старої” влади, називаючи Яценюка шахраєм і “палієм майдану 2014 року”, то це зовсім зруйнує і так хиткий рейтинг глави держави.

Також відзначається, що Яценюк постійно рекламує сам себе в соціальних мережах і пошукових системах браузерів. Так сьогодні телеграм-канал Klymenko Time надав свіжі скріни по пошуковій видачі в Google і по рекламі в YouTube.

Цікаво, що чутки про те, що Володимир Зеленський розглядає Яценюка як наступним главою Нацбанку першим повідомив колишній опальний депутат Ігор Мосійчук.

Пестуни долі: Арсеній Яценюк

Нацбанк – Арсеній Яценюк

Як ми уже повідомляли, сьогодні у Львові під час виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів стався скандал з народним депутатом від партії ОПЗЖ Наталією Королевською.