На мітингу під Радою організований Порошенко, президенту Володимиру Зеленському встромили кулю в голову

На мітингу під Радою організований Порошенко, президенту Зеленському встромили кулю в голову

На сьогоднішній акції протесту під стінами Верховної Ради, який був організований партією «Европейська солідарність» вивісили плакат із зображенням президента України Володимира Зеленського з чола якого стирчить справжній патрон.

президенту Зеленському встромили кулю в голову
Президенту Зеленському встромили кулю в голову
 

Таку фотографію з мітингу опублікував журналіст Андрій Павловський у себе на Facebook.

«Я все розумію, політика і відстоювання своїх прав, але це вже переходить усі межі. Куди дивиться поліція? Або це вже не порушення», – підписав під знімком журналіст.

А сам мітинг очолював експрезидент України Петро Порошенко. На своєму виступі під Радою він заявив що внесення змін в язиковий закон від депутата Бужанського Максима це спроба реваншу.

“Для цієї спроби реваншу Бужинського привів сам Зеленський. Він не раз у своїх опублікованих видосиках розповідав та наголошував що хоче переглянути мовний закон, він разом з представниками партії ОПЗЖ хоче виконати свої бажання”, – заявив експрезидент.

Як ми також розповідали, у Польщі була жорстоко вбита 26-ти річна українка. За повідомленням польських ЗМІ в причетності до вбивства молодої дівчини підозрюється її сусід по найманню житла, громадянин Молдови.