Не встиг Володимир Зеленський покупатися в одеському морі, як на нього уже накинулися з образами

 

Український президент Володимир Зеленський під час перебування в Одесі вранці 5 липня разом з главою свого Офісу Андрієм Єрмаком викупалися в морі біля готелю «Немо».

Не встиг Володимир Зеленський покупатися

Варто відзначити, що минулого року Володимир Зеленський на тому ж місці купався з тодішнім главою ОП Андрієм Богданом, а майже через 7 місяців Богдан був звільнений.

Відзначимо, Зеленський в Одесі зупинився в готелі «Немо». Добу в стандартному номері без виду на море тут стоять близько 6 тисяч гривень, в президентському люксі – близько 20 тисяч гривень.

Відео водних процедур президента публікують в соціальних мережах очевидці.

А вороги та завидники Володимира Зеленського уже встигли облити його багнюкою, заявляючи що президент немає права навіть скупатися.

“А що робити немає що тільки купатися”, “Столько проблем в стране, а он курорт себе устроил”, “В Оман лети купатися, а не тут”, – залишають неадекватні коментарі користувачі соцмереж.

Відео 048.ua – Новости города Одессы

Як ми також розповідали, дружина президента Олена Зеленська була виписана з лікарні де вона проходила лікування від вірусу COVID-19. Але перша леді держави буде і надалі проходити курси лікування від наслідків двохсторонньої пневмонії.