На Херсонщині терорист взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса
Журналісти з Херсону повідомили про теракт на трасі Миколаїв – Херсон, де чоловік взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса Одеса – Каховка. Про це розповідає видання Fakty.ua з посиланням на «Новий день».
На Херсонщині терорист взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса
Так невідомий, сів в автобус на автовокзалі Миколаєва, на під’їзді до села Посад-Покровське Білозерського району заявив, що у нього вибухівка, яку він приведе в дію, якщо його вимоги не будуть виконані.
Водій зупинив автобус, а один з пасажирів запропонував «підривнику» вийти поговорити. Вийшовши на вулицю, він витягнув ніж і почав розмахувати ним, порізавши руку 40-річному пасажиру.
Його затримали прибулі за викликом поліцейські. Затриманий, як стверджує видання, назвався учасником операції Об’єднаних сил. Ніякої вибухівки у нього не виявилося.
На сайті ГУНП в Херсонській області ніякої інформації про даний інцидент поки немає.