Тільки що, на главу Конституційного суду завели справу за держзраду

На главу Конституційного суду завели справу за держзраду

Голову Конституційного Суду України Олександра Тупицького запідозрили в державній зраді та відкрили відповідне кримінальне провадження.

Представники Державного бюро розслідувань зацікавилися, за яких обставин г лава КСУ отримав земельну ділянку в окупованому Криму.

На главу Конституційного суду завели справу за держзраду
На главу Конституційного суду завели справу за держзраду

У ДБР вважають, що голова КСУ самовільно зайняв земельну ділянку на півострові в липні 2018 року, а потім уклав угоду з російськими органами. Тим самим представник влади України визнав повноваження окупаційної адміністрації.

По суті глава КСУ підтвердив, що росіяни можуть розв’язувати земельні питання в Криму, реєструвати права на ділянки, відчужувати землю.

Слідчі вважають, що глава КСУ завдав шкоди суверенітету, територіальної цілісності, державній та економічній безпеці України. За це Кримінальний кодекс передбачає від 12 до 15 років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.

ВІДЕО: “Слизький” суддя Конституційного суду. Чи догодив Олександр Тупицький президентам?

Відео Редиска

А сьогодні біля будівлі Конституційного суду сталися масові акції протесту невдоволених громадян останніми скандальними діями судів КСУ. Активісти закидали Конституційний суд димовими шашками та презервативами. ВІДЕО