“Дай грошей сам. Ти стільки зп@@див..”: Мережа рже з Яценюка, який просить гроші на COVID – 19. Відео

Мережа рже з Яценюка, який просить гроші на COVID – 19

Експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав владу звернути пильну увагу на Чернівецьку область, де рівень захворюваності COVID-19 значно вище, ніж в інших регіонах. Звернення він напередодні опублікував у своєму Twitter

Мережа рже з Яценюка, який просить гроші на COVID - 19
Мережа рже з Яценюка, який просить гроші

«У моїй рідній Чернівецькій області рівень захворюваності на коронавірус на тисячу осіб у 8 разів перевищує середній по Україні, а смертність – в 6 разів вище. Це людські життя і долі. Звертаюся до уряду і Міністерству охорони здоров’я: потрібна державна допомога Чернівецькій області», – написав Яценюк.

«Без держави вони не справляються. Вони чекають вашої допомоги», – зазначив Яценюк у відеозверненні.

Заява експрем’єра викликало бурхливу реакцію українців: Яценюку пригадали незакінчений проєкт «Стіна» за 4 млрд гривень: «Просто проси відразу грошей собі. Обіцяй всім роздати. Зі стіною ж прокатали, і тут прокотить»,«Ну так дай грошей сам. Ти стільки … [вкрав], що вистачить на все області»,«У будь-якій незрозумілій ситуації – будуй паркан!»

Мережа рже з Яценюка, який просить гроші на COVID - 19

Користувачі соцмережі також помітили, що з моменту відходу з політики експрем’єр помітно змінився, зокрема, посивів.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, Арсенія Яценюка помітили біля клініки “Борис”.  Експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк був помічений в знесиленому стані біля київської клініки «Борис». На ньому була медична маска.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.