Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови, але це приховують від жителів Харкова. ВІДЕО

Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови, але це приховують від жителів Харкова

Адвокат та громадський діяч Анатолій Родзинський заявив що у Геннадія Кернеса серйозні проблеми зі здоров’ям. За його словами у мера Харкова, який раніше захворів на коронавірус, виявилося ускладнення у вигляді інсульту.

Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови
Мер Геннадій Кернес після інсульту втратив дар мови

Адвокат також стверджує, що після крововиливу в мозок Кернес втратив можливість розмовляти. Більш того – адвокат заявив, що є досить серйозні сумніви щодо здатності харківського міського голови нормально мислити після перенесеного інсульту.

Одночасно з цим Родзинський звинуватив колег Кернеса в тому, що вони приховують інформацію про проблеми мера зі здоров’ям. Зокрема, заступник міського голови Ігор Терехов приховує цю інформацію від харків’ян.

Адвокат пояснив, що якби мешканці міста знали про проблеми зі здоров’ям у чинного мера, то вони навряд чи б голосували за нього на виборах. У зв’язку з цим Родзинський зажадав, щоб Харківська міська рада розповіла жителям міста правду про стан здоров’я мера.

Відео: Реальний стан Кернеса приховують, – адвокат Родзінській

 Як ми раніше розповідали, міський голова Харкова після того, як він захворів на вірусну інфекцію COVID-19, був терміново доставлений літаком до німецької клініки Шарите. За інформацією українських ЗМІ Кернес під час перельоту до Німеччини перебував без свідомості. ВІДЕО