Хворий на COVID-19 Кернес впав у кому: Таку новину повідомляють українські ЗМІ

Хворий на COVID-19 Кернес впав у кому – ЗМІ

Сьогодні, 14 вересня, українські ЗМІ повідомили що мер Харкова Геннадій Кернес перебуває в комі після того, як був госпіталізований з підтвердженим коронавірусом.

Про це розповідає видання “Replyua.net”.

Хворий на COVID-19 Кернес впав у кому
Хворий на COVID-19 Кернес впав у кому

 

За попередньою інформацією, Кернеса госпіталізували з двостороннім запаленням легенів в 17-у лікарню. Крім цього, джерело стверджує, що у мера Харкова хвороба протікає дуже важко.

Через деякий час цю інформацію почали спростовувати. Так директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Юрій Сидоренко прокоментував новину.

За його словами, Кернес і насправді наразі знаходиться на лікарні, проте, він не в комі.

«Ніякої коми немає. Всі чутки про те, що він в комі та без свідомості поширюють Telegram-канали, близькі до політичних опонентів. Є деякі проблеми зі здоров’ям, які абсолютно вирішувані. Я у нього не було, але медперсонал, який недавно від нього вийшов, кажуть, що він “контактний”. Запевняють, що він у свідомості», – заявив невпевнено Сидоренко.

Наразі точної інформації про стан здоров’я міського голови Харкова немає.

Як ми розповідали раніше, міський голова Харкова оскандалився після своїх слів про коронавірус в Італії. Так виступаючи на сесії міськради Геннадій Кернес зробив цинічний коментар про померлих від коронавірусу громадян Італії: “В Італії ніхто вже не їздить, там одні трупики”. ВІДЕО