Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що на кладовищі для жертв коронавируса  приготували 400 могил 

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що на кладовищі для жертв коронавируса  приготували 400 могил

Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що на кладовищах підготовлені 400 могил для жертв коронавіруса. Про це мер написав на своїй сторінці в соцмережі.

Мер Дніпра Борис Філатов
Мер Дніпра Борис Філатов
 

“Читаємо уважно рішення міської комісії з ТБЧС … І, так, 400 ям під могили ми вже викопали. Рефрежиратор готові. Мішки закупили. І навіть знаємо як засверлюють труни”, – написав міський голова.

Крім того, в своєму пості мер Дніпра підкреслив, що закрив на своїй сторінці можливість залишати коментарі через «пекло», яке влаштували користувачі.

“Я не розумію одного. Як можна бути такими бл@дямі, щоб користуючись карантином, робити у себе в квартирі ремонт? Знаючи, що сусіди цілодобово в будинку – стукати перфораторами? … вносимо комісію ТБЧС рішення про заборону ремонтів. І якщо що, то будемо різати двері і пі@дить будівельників ціпком”, – пригрозив Борис Філатов.

Як ми уже розповідали, громадяни України, які прилетіли рейсом з В’єтнаму до Києва  проігнорували вимоги прикордонної служби про необхідність ізоляції і зламали двері, щоб вийти з аеропорту «Бориспіль». Відео

Останні Новини – 30.03.2020

Джерело