«Еб@чая Украина, Фашисти!»: У мережі з’явилося відео втечі пасажирів в’єтнамського рейсу з Борисполя

Втеча пасажирів в’єтнамського рейсу з Борисполя

Громадяни України, які прилетіли рейсом з В’єтнаму до Києва  проігнорували вимоги прикордонної служби про необхідність ізоляції і зламали двері, щоб вийти з аеропорту «Бориспіль».

Втеча пасажирів в'єтнамського рейсу
Втеча пасажирів в’єтнамського рейсу

Свої дії, долаючи млявий опір прикордонників, які намагалися затримати прибулих пасажирів, українці супроводжували вигуками: «Це незаконно!», «Виродки Суки! Фашисти!»,«Свобода!» і т.п.

«Рейс Airbus 350 з В’єтнаму був абсолютно безкоштовним: українців за домовленістю з нашим посольством«захопили по дорозі»літаком, організованим в’єтнамським бізнесменом для евакуації в’єтнамців з України.

І умовою безкоштовної евакуації була якраз підписка зі згодою на 14-денну обсервацію. Обсервація повинна була відбуватися в хорошому готелі з доплатою 200 євро з людини на забезпечення всім необхідним. Евакуйовані зобов’язання підписали – однак втекли, тільки прилетіли в Бориспіль.

І це теж ілюстрація до рівня громадянської відповідальності українців. Якщо ти погодився власним підписом на безкоштовний рейс і обсервацію-тоді їдь на ту обсервацію. Якщо тебе не влаштовує обсервация (умови, ціна і т. П) – тоді ти просто шукаєш іншого, не безкоштовний рейс. Але підписати і передумати … В цілому це дало підставу для адмінсправи та штрафа.На суму мінімум вартість квитків туди і назад + вартість обсервації (теж варто було б подвійну мінімум виставити).