Медведчук став власником “1 + 1”, але ні телеканал, ні Коломойський про це не в курсі

 

Медведчук став власником 1 + 1?

У медіагрупі “1+1 media” заявили, що не володіють інформацією про те, що народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук  має 25% акцій телеканалів їх структури, які оформлені на його дружину Оксану Марченко. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Медведчук став власником "1 + 1"
Медведчук став власником “1 + 1”
 

>

– В останні дні в медіапросторі поширюється інформація про те, що кілька юридичних осіб, які є в структурі власності телеканалу “1+1”, належать Оксані Марченко. Кореспонденти ресурсів посилаються на дані, зазначені в декларації Віктора Медведчука, яку нардеп недавно оприлюднив. для 1+1 медіа ця інформація є новою, – зазначено в повідомленні.

У медіагрупі також пообіцяли прокоментувати ситуацію після того, як уточнять вірогідність інформації. Так, юристи компанії направили запити з цього приводу до компаній, що входять в структуру телеканалу.

Тим часом, співвласник телеканалу “1+1” олігарх Ігор Коломойський заявив в коментарі журналістам програми “Схеми: корупція в деталях”, Що йому нічого невідомо про” відчуження “частини компанії сім’єю Медведчука.

– Для мене це новина. Порядок наступний. Ми отримали цю інформацію. Телеканал має в термін відправити запити: коли відбулося відчуження, як відбулося відчуження і чому не повідомили. Тобто, чому не повідомили? Чому про це дізнаємося з декларації?, – заявив Коломойський.

Як зазначив бізнесмен, для нього не має значення чи є Медведчук його партнером чи ні. За його словами, Суркіса і Медведчука він ніколи не поділяв, вважаючи, що вони “разом”.

 

Як ми також розповідали, Державне Бюро Розслідувань (ДБР) на своїй сторінці відеохостингу YouTube оприлюднило відео “швидкої втечі” експрезидента Петра Порошенка від слідчих, які намагалися вручити ексгаранту документи про підозру. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------