Олена Зеленська захворіла на коронавірус. Все що відомо наразі

Олена Зеленська захворіла на коронавірус

Олена Зеленська, дружина президента України Володимира Зеленського, захворіла на коронавірус. Тест на наявність інфекції у глави держави та інших членів його сім’ї показав негативний результат.

Дану інформацію повідомляла сама перша леді, а також Офіс президента в п’ятницю, 12 червня.

Олена Зеленська захворіла на коронавірус
Олена Зеленська захворіла на коронавірус
 

“Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Несподівана новина. Особливо з огляду на те, що я і моя сім’я продовжуємо дотримуватися всіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів … Відразу скажу, що відчуваю себе добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. Володимир і діти теж пройшли тестування, їх результати негативні “, – написала Зеленська.

Також перша леді країни додала, що в умовах ослаблення карантину поки рано втрачати пильність і важливо дотримуватися всіх коронавірусних запобіжних заходів.

“Повертаючись до активного соціального життя, необхідно пам’ятати, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, але і здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть не знає, який разом з нами їде в ліфті варто в черзі на касі в супермаркеті …”, – зазначила дружина президента.

Крім того вона наголосила на необхідності носити маску.

“Багато хто говорить:” Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися”. Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що заразився, не відчувати жодних симптомів і … бути небезпечним для тих, хто поруч. Маска в громадському місці – це не тільки правило, а й знак поваги до інших людей!” – заявила Зеленська.

Своєю чергою Офіс Президента повідомив, що за фактом зараження дружини Зеленського коронавірусом проводиться епідеміологічне розслідування.

“Всім контактним особам відразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендується дотримуватися самоізоляції і по можливості також пройти тестування”, – повідомили в Офісі.

Олена Зеленська захворіла коронавірусів. Скріншот: Олена Зеленська в Фейсбук

Олена Зеленська захворіла коронавірусів. Скріншот: Офіс Президента в телеграм