Ляшко возить свого маленького сина в колясці за 57 000 грн

“Молодий ВІП-ТАТО” Олег Ляшко не приховуючи свого щастя, виклав в соціальній мережі фотографії своїх батьківських буднів.

Так, скандальний ексдепутат, та головний радикал країни Олег Ляшко опублікував зворушливий сімейний знімок. У кадрі екснардеп жме на прощання руку двомісячного сина. Фото тато підписав так: “Їду на роботу”.

А видання “Страна”, помітило що немовля катають в елітному візку німецької марки Hesba. Їх виготовляють на замовлення за ескізами покупця, використовуючи хромовану раму, ортопедичний матрац і натуральну шкіру для обробки люльки, козирка і прогулянкового блоку.

Ціна такого першого транспортного засобу Ляшка-малюка може коливатися від 35 000 до 150 000 грн. Все залежить від моделі, конфігурації та ексклюзивного дизайну. Подібний варіант як у сина ексдепутата тканинна люлечка, кольору баклажан і Капом, обрамленим шкірою, називається Hesba Condor Coup deLux і його можна купити в Україні за 57 400 грн. в одному єдиному магазині столиці.

Раніше ми розповідали, що кохана половинка Олега Ляшко Росита подарувала йому спадкоємця в середині травня. Ця радісна подія відбулася в приватному пологовому будинку “Лелека”, що в Пущі-Водиці, неподалік від Києва. Вартість природних пологів тут стартує від 53 700 грн, а за пакет “VIP” потрібно заплатити 108 800 грн.

Ляшко возить свого маленького сина в колясці за 57 000 доларів
Ляшко возить свого маленького сина в колясці за 57 000 доларів
 

>

 

Як ми також розповідали, нещодавно Олег Ляшко накинувся з криками та образами на головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка: “Не ганьби нашу фамілію, йди у відставку”. Відео

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------