30-2=18: А телеуроки для школярів точно ведуть кращі учителя Києва? Курйоз під час онлайн уроку математики

 

Курйоз під час уроку математики

 

Всеукраїнська школа онлайн

З 6 квітня для школярів 5-11 класів є хороша можливість «підтягнути» свої знання завдяки онлайн-уроків, які ініціювало МОН України.

Транслюються вони щодня з 10.00 на всеукраїнських телеканалах. Ось тільки школярі зізнаються, що онлайн-уроки дивляться не з особливим завзяттям і не кожен день. В цілому процес освоєння матеріалу в онлайн-режимі влаштовує школярів, і їх батьків – дітям достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати.

Всеукраїнська школа онлайн
Всеукраїнська школа онлайн
 

>

Але є і противники дистанційного навчання. Мовляв, діти, завдання виконують абияк, та й вчителі особливо не утрудняються – відправляють школярам банальну розсилку з домашнім завданням і списком того, що школярам потрібно освоїти самостійно.

Так коментують онлайн уроки учні з батьками:

– Я не дивлюся кожен день онлайн уроки – коли як, під настрій

– Мої знайомі кажуть, скоріше б карантин закінчився, в школі було легше вчитися, дітям важко виконувати завдання.

– Вони сидять в носі колупаються, захотів послухав, захотів – пішов, встав. Це що навчання? Я вважаю, що ні. Моя дитина вчиться в 7 класі. Онлайн-уроки ні до чого, ми дивимося, але у нього в одне вухо влетіло, в інше вилетіло. На уроках хоч щось запам’ятовують, мені не подобається. Вчителі в вайбері скидають посилання і все. А у кого немає інтернету, комп’ютера. Що дітям робити, як вчитися? Ми вчимося, але буває, то зайшов не туди, то пароль не той, доводиться дзвонити.

Проте, які б професіонали не проводили відеоуроки, вони теж помиляються. Наприклад, на першому онлайн уроці вчитель математики, яка вела урок п’ятикласників допустила безглузду помилку в прикладі 30,2 – 2,2, і замість 28 написала на дошці 18.

Джерело

Як ми уже розповідали, в смт Слобожанське на Дніпропетровщині стався курйозний випадок. Жителі селища були сильно здивовані, коли вирушили в супермаркет АТБ за покупками. Вони побачили парубка в масці і куркою на повідку. Відео

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------