“Ти що з глузду зіхала?”: Як Леонід Макарович Кравчук провчав, і навчав Ірину Геращенко. Відео

“Ви що з глузду зіхали?”: Як Кравчук провчав Геращенко

Кравчук – Геращенко – Комаровський – Шустер…

Вчора, в новому випуску ток-шоу Савіка Шустера “Свобода слова” було доволі спокійно, як ніколи. В студії бракувало глядачів, які не були запрошені на шоу через запровадження в Україні карантину.

В першій половині передачі основною темою був захист і проблеми в подолані захворювання на коронавірус. Багато цікавої інформації розповів гість лікар Комаровський.

Кравчук - Геращенко - Комаровський - Шустер...
Кравчук – Геращенко – Комаровський – Шустер…
 

Він вкотре закликав українців налякатися і не панікувати, а просто дотримуватися простих гігієнічних захистів. По словах Комаровського головне мити добре руки, і менше контактувати з навколишнім світом.

Але в другій половині ток-шоу почали обговорювати питання мінських домовленостей, і так званої начебто “здачі” України Ермаком-Козаком. Гість студії Андрій Єрмак відповів на всі запитання, і дав всім зрозуміти що Україна робить кроки в вірному напрямку.

В кінці передачі на повішених голосах поспорили перший президент України Леонід Кравчук, та депутат парламенту Ірина Геращенко. Обговорюючи питання підписів на мінських угодах Кравчук перейшов на ти, і накричав на Геращенко.

“Слухай, яка приватна особа підписує документи? Ви що з глузду зіхали? Я питаю Ви що з глузду зіхали?”.

 

Відео YouTube Shuster

А головною новиною дня стала перша смерть від коронавируса в Україні. Так від хвороби померла 71-річна жінка. Мова йдеться про пенсіонерку з міста Радомишль, що на Житомирщині.