Вони роти повідкривали! Кравчук приголомшив потужною заявою на РосТВ. Не знали що відповісти. Відео

Вони роти повідкривали! Кравчук приголомшив потужною заявою на РосТВ. Не знали що відповісти

Російські пропагандисти вирішили запитати у першого президента України Леоніда Кравчука, який несподівано з’явився на російському телебаченні. як він ставиться до зносу радянської символіки на території України.  

Відповідь на ці питання Леоніда Макаровича сильно здивувала українців. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

 

Кравчук- Декоммунизация
Кравчук- Декоммунизация

 

На пропагандистському каналі “Росія-1” обговорювали питання як в Одесі знесли барельєф Жукову. Думкою з цього приводу представники російського каналу вирішили поцікавитися у Леоніда Кравчука. Перший президент України заявив, що не говоритиме, подобається йому це чи ні, але зазначив, що такі дії відповідають закону.

Кравчук також заявив що в Україні діє закон про декомунізацію, згідно з яким всі символи СРСР слід “відправляти в архів” і не використовувати. При цьому він добавив, що такий закон діє в інтересах не всіх громадян України. Однак потрібно або виконувати законодавство, або просто внести певні правки.

“Жителі країни ставляться до такого пункту в законодавстві по-різному”, – закінчив свою думку перший президент України.

Мовляв, якби рішення було б за ним, то він би обов’язково додав правки. Так що виходить, що, на думку першого президента України, закон про декомунізацію вимагає змін.

 

Кравчук- Декоммунизация

 

Також нещодавно перший президент України Леонід Кравчук розповів, що на виборах голосував за майбутнього президента України Володимира Зеленського: «Якби Зеленського не існувало, нам потрібно було б його придумати»