Кличко сьогодні з’явився на милицях після того як розганяв хуліганів по вечірньому Києву

Столичний голова Віталій Кличко прийшов на засідання Київради на милицях. Відповідні фотографії градоначальник опублікував на своїй сторінці в Instagram у вівторок, 28 липня.

Кличко сьогодні з'явився на милицях
Кличко сьогодні з’явився на милицях

“Сьогодні прийшов на засідання Київради ось так. Тому не дарма всім кажу регулярно на брифінгах: бережіть себе! І не тільки від коронавірусу”, – написав мер.

За словами Кличка, минула субота для нього видалася надто активною. “Спочатку пограв з синами в футбол. А потім пізно ввечері ганяв вандалів, які розписували стіни в центрі міста. І стара спортивна травма нагадала про себе. Знову надірвав ахіллове сухожилля”, – розповів він.

Кличко також підкреслив, що не дивлячись на те, що повноцінно ходити він зможе не скоро, він не впадає у відчай. “Нічого, мені не звикати. І, може, безвідповідальні чиновники радіють, що тимчасово чарівні Пенделі до них не долетять? То тепер з’явилася нова опція для недбайливих”, – пожартував міський голова.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сьогодні прийшов засідання Київради ось так👆 ⠀ Тому не дарма всім говорю регулярно на брифінгах: бережіть себе! І не тільки від коронавірусу. ⠀ Минула субота видалася активною. Спочатку пограв із синами у футбол. А потім пізно ввечері ганяв вандалів, що розписували стіни в центрі міста. І стара спортивна травма нагадала про себе. Знову надірвав ахілове сухожилля. ⠀ Але, нічого, мені не звикати. Поки доведеться ходити не швидко. І, може, безвідповідальні чиновники радіють, що тимчасово чарівні пенделі не долітатимуть? То тепер з’явилася нова опція для нерадивих – «накостиляти»!☺️

Публикация от Віталій Кличко (@vitaliyklitschko)

Як ми також розповідали, Віталій Кличко під час прямого ефіру допустив новий ляп у своїй промові. Так міський голова переплутав слово “після” з “піська”, а також не зміг вимовити слово “сенсаційні”. Відео