Віталій Кличко сьогодні з’явився на милицях після того як розганяв хуліганів по вечірньому Києву

Кличко сьогодні з’явився на милицях після того як розганяв хуліганів по вечірньому Києву

Столичний голова Віталій Кличко прийшов на засідання Київради на милицях. Відповідні фотографії градоначальник опублікував на своїй сторінці в Instagram у вівторок, 28 липня.

Кличко сьогодні з'явився на милицях
Кличко сьогодні з’явився на милицях

“Сьогодні прийшов на засідання Київради ось так. Тому не дарма всім кажу регулярно на брифінгах: бережіть себе! І не тільки від коронавірусу”, – написав мер.

За словами Кличка, минула субота для нього видалася надто активною. “Спочатку пограв з синами в футбол. А потім пізно ввечері ганяв вандалів, які розписували стіни в центрі міста. І стара спортивна травма нагадала про себе. Знову надірвав ахіллове сухожилля”, – розповів він.

Кличко також підкреслив, що не дивлячись на те, що повноцінно ходити він зможе не скоро, він не впадає у відчай. “Нічого, мені не звикати. І, може, безвідповідальні чиновники радіють, що тимчасово чарівні Пенделі до них не долетять? То тепер з’явилася нова опція для недбайливих”, – пожартував міський голова.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сьогодні прийшов засідання Київради ось так👆 ⠀ Тому не дарма всім говорю регулярно на брифінгах: бережіть себе! І не тільки від коронавірусу. ⠀ Минула субота видалася активною. Спочатку пограв із синами у футбол. А потім пізно ввечері ганяв вандалів, що розписували стіни в центрі міста. І стара спортивна травма нагадала про себе. Знову надірвав ахілове сухожилля. ⠀ Але, нічого, мені не звикати. Поки доведеться ходити не швидко. І, може, безвідповідальні чиновники радіють, що тимчасово чарівні пенделі не долітатимуть? То тепер з’явилася нова опція для нерадивих – «накостиляти»!☺️

Публикация от Віталій Кличко (@vitaliyklitschko)

Як ми також розповідали, Віталій Кличко під час прямого ефіру допустив новий ляп у своїй промові. Так міський голова переплутав слово “після” з “піська”, а також не зміг вимовити слово “сенсаційні”. Відео