У Києві китайський студент втратив свідомість, його винесли з університету на носилках, почалася евакуація

У Києві китайський студент втратив свідомість, його винесли з університету на носилках, почалася евакуація

 

Як інформує видання “UkrainianWall”, у «Національному авіаційному університеті» в Києві виникла паніка – студент столичного університету, громадянин Китаю, ні з того ні з сього втратив свідомість.

 

китайський студент втратив свідомість
китайський студент втратив свідомість
 

Це сталося в 8 корпусі на 11 поверсі. Керівництво університету прийняло рішення про закриття поверху для відвідування.

Звісно що втрата свідомості китайським студентам викликала у всіх побоювання з приводу бурхливого по всьому світу коронавируса. Медичні служби розбираються в ситуації, подробиці про інцидент який нещодавно трапився поки не повідомляються.

За новими даними на 10 лютого, китайський коронавірус забрав уже 910 життів. У той же час, неухильно зростає і динаміка поширення інфекції. Тільки за 9 лютого через вірус загинуло 99 осіб. Число хворих перевищує 40 тисяч, в той же час подолати хворобу зуміли лише трохи більше 3 тисяч.

 

Також в Одесі на популярному оптовому ринку “7 кіломметр” люди в мед-захисті перевіряють всіх торговців-азіатів, проводять скринінг і опитують, для виявлення симптомів коронавируса на ранніх стадіях.


Як ми уже сьогодні повідомляли, військова волонтерка Маруся Звіробій, якій сьогодні, 10 лютого, Печерський райсуд Києва розглядає обрання запобіжного заходу, назвала президента України Володимира Зеленського “с@клом”.