Що відбувається в Одесі? На “7-й кілометр” висадився десант вірусологів в захисних костюмах. Відео

Що відбувається в Одесі? На “7-й кілометр” висадився десант вірусологів в захисних костюмах

 

Як повідомляє видання “UkrainianWall”, в Одесі на популярному оптовому ринку “7 кіломметр” люди в мед-захисті перевіряють всіх торговців-азіатів, проводять скринінг і опитують, для виявлення симптомів коронавируса на ранніх стадіях.

Як відомо, смертельний вірус з Китаю блискавично розширює зону своєї дії по всьому світу, тому в ряді країн, і в Україні, в тому числі, посилено працюють над тим, щоб звузити ймовірність поширення “чуми 2020 року”. Про те, які заходи довелося застосувати в Одесі, повідомляє Telegram-канал “Чергова ОС”.

 

7 кіломметр
Одеса 7 кіломметр
 

 

Згідно з китайським дослідженням, людина, яка перенесла небезпечний коронавірус з Ухані, після одужання може заразитися ним повторно. Дану інформацію підтвердили в Держкомітеті Китаю у справах охорони здоров’я.

Коронавірус небезпечний тим, що викликає у хворого лихоманку і високу температуру, з’являється кашель, і ускладнене дихання. Боротьба з вірусом триває приблизно тиждень, що сильно виснажує організм.

А людей з підозрою ізолюють на двотижневий карантин, з метою виявити смертоносний вірус. В Росії пішли далі, створивши реабілітаційні центри, які більше схожі на колонію суворого режиму.

 

Одеса 7 кіломметр

Як ми уже повідомляли в мережі також були опубліковані неоднозначні знімки, зроблені в Києві. На них поряд з машиною швидкої допомоги стоїть конкретна людина, повністю одягнена в захисний костюм.