Геннадій Кернес три тижні не з’являється на публіці. ЗМІ повідомляють, що він у тяжкому стані в лікарні

Геннадій Кернес три тижні не з’являється на публіці. ЗМІ повідомляють, що він в лікарні

Куди пропав Кернес? Міський голова Харкова Геннадій Кернес вже близько трьох тижнів не з’являвся на публіці. Останній раз його бачили коли він брав участь в заходах на День міста, 23 серпня.

Про це розповідає видання Суспільне.

Куди пропав Кернес?

 

Як зазначається, за даними джерел видання в медичній сфері міста і правоохоронних органах, мер перебуває в лікарні №17.

При цьому сам Кернес не відповідає на телефонні дзвінки журналістів. У приймальні Харківського міського голови повідомили, що записатися на особистий прийом до мера зараз не можна через карантин.

За словами одного з джерел, в 17-й міській лікарні, визначеної однією з опорних по COovid-19, на початку вересня готували “палату з особливими умовами” через можливу госпіталізацію Кернеса. Однак в Департаменті охорони здоров’я міськради наявність “особливої ​​палати” спростували.

Також повідомляється, що вранці біля будівлі 17-ї міської лікарні журналістами був помічений автомобіль Toyota з номерами “0202« – такі ж цифри присутні на номерах декількох машин, якими користуються Геннадій Кернес, його охорона та оточення.

Куди пропав Кернес?

Як ми раніше розповідали, за інформацією українських ЗМІ у Харкові ексрадник Геннадія Кернеса, який був на підпитку, спровокував масштабне ДТП. В результаті аварії автомобіль ексчиновника отримав значні пошкодження, а четверо осіб “швидкою допомогою” були доставлені до медичного закладу. ВІДЕО

Розкішні курорти, дорогі авто та мільйони прибутку: вся правда як живе Кернес

Відео 24 Канал