Хасиди-паломники покинули територію на кордоні з Білоруссю і залишили після себе великі купи сміття.

Хасиди-паломники покинули територію на кордоні з Білоруссю і залишили після себе великі купи сміття

Сьогодні, хасиди-паломники які намагалися потрапити до України, до міста Умань, покинули території біля пропускного пункту “Нові Яриловичі”, а після них залишилася велика кількість сміття.

Хасиди-паломники
Хасиди-паломники залишили після себе великі купи сміття
 

Про це сьогодні, 18 вересня, розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Паломники-хасиди повністю звільнили територію прикордонного поста Яриловичі та попрямували відзначати Новий Рік в Гомель, Пінськ і інші населені пункти Білорусі. Дякую співробітникам Прикордонної служби за Вашу роботу із захисту державного кордону України. Попри значний психологічний тиск – Ви виконали свій обов’язок”, – заявив Геращенко

Хасиди-паломники

Також він додав, що білоруським прикордонникам “залишилося тільки прибрати територію після паломників“, після чого КПВВ “Нові Яриловичі” зможе відновити свою роботу. Геращенко також опублікував фотографії територій біля українсько-білоруського кордону, на яких залишилися великі купи сміття.

“Ми попереджали Білоруську сторону, що у зв’язку з пандемією ми не пропустимо паломників не дивлячись ні на які пісні та танці. І просили білорусів не пропускати паломників через свій КПП. Нас не послухали. Тепер доведеться прибирати”, – підсумував Антон Геращенко.

Що витворяли хасиди-паломники на кордоні з Україною.

Як ми раніше розповідали, хасиди які прорвалися до Умані влаштували погроми та безлади в місті. Так вони почали трощити та викидати залізні турнікети які були встановленні для контролю дистанції між паломниками на могилі їхнього померлого лідера Рабі Нахмана. ВІДЕО