“Если ты от жизни своей устал, может вернешься в Вечерний Квартал”: Психічний виступ Гончаренка розлютив мережу

 

Виступ Гончаренка розлютив мережу

 

Сьогодні, 13 квітня народні депутати Верховної Ради з другої спроби підтримали зміни до державного бюджету України. Зміни в головний документ країни необхідно було внести через спалах коронавируса в країні.  

Виступ Гончаренка розлютив мережу

Зокрема, істотно скоротяться доходи скарбниці, а саме на 11% або  на 119,74 мільярда гривень. При цьому, до введення карантину зниження і так зафіксовано на 15%. 

Очікується, що в три рази зросте дефіцит бюджету – з 96,27 мільярда гривень майже до 300 млрд. Як і годиться, витрати теж збільшаться аж до 1,2 трильйона гривень. Більшу частину цієї суми візьме на себе Фонд по боротьбі з коронавірусом і пенсійний фонд. 

Перед голосуванням депутати мали право на свій виступ з трибуни парламенту. Скандальний нардеп партії “Европейська солідарність” Олексій Гончаренко у своєму виступі як завжди почав ображати президента України Володимира Зеленського.

“В останньому виступі президент Зеленський заявив що Він втомився, так может если ты от жизни своей устал, может вернешься в Вечерний Квартал”, перейшовши на російську мову закінчив звій виступ Гончаренко.

 

Джерело – Виступ Гончаренка розлютив мережу

Як ми уже розповідали, студія “Квартал 95” зробила сміховинну пародію, присвячену всесвітньому карантину через коронавирусну інфекцію: “Квартал 95” показав чат світових лідерів на карантині. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------