Геращенко знову домахалася до президента, вона щось розгледіла на інтимному місці у Зеленського

Геращенко знову домахалася до президента, вона щось розгледіла на інтимному місці у Зеленського

Депутатка від фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко вирішила відволіктися від земельних питань і захотіла потролити Президента України Володимира Зеленського.

 

Геращенко знову домахалася до президента
Геращенко знову домахалася до президента

 

Соратниця експрезидента захотіла подивитися презентацію нового мобільного додатку “Дія”, яка збере в собі всі необхідні документи в електронному вигляді.

 Ірина Геращенко поділилася своїми міркуваннями з цього приводу на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши знімок з Президентом України.

Вона написала, що з початку їй здалося, що це якийсь монтаж або просто мем. Нардеп навіть зізналася, що це могла бути “мова ненависті” противних порохоботів. Але пізніше вона зрозуміла, що це реальний знімок прес-служби Президента і організаторів цієї презентації.

“Пан Зеленський, женіть їх в шию, вони для Вас набагато небезпечніше, ніж Маруся Звіробій” – почала давати поради найбільша “порохоботка” Ірина Геращенко.

 

 

І це все через напис “Дія”, який перебув на рівні “нижче пояса” в момент виступу Зеленського.

Дуже навіть дивно що пані Геращенко дивиться в бік інтимних місць одруженого чоловіка)))

 

Презентація програми Дія: Володимир Зеленський виступив з промовою

Джерело 

 

Також нещодавно глава парламентської фракції «Європейська Солідарність» і соратниця експрезидент  Ірина Геращенко розповіла про деталі своєї поїздки в Закарпатську область, не забувши в черговий раз дорікнути українцям у виборі глави держави – Вона навіть розповіла анекдот  на цю тему