Скандальний Усик зробив різку заяву про Зеленського

Чемпіон світу по боксу Олександр Усик піддав критиці президента України Володимира Зеленського.

Так під час онлайн-інтерв’ю з українським журналістом Дмитром Гордоном, Усик заявив, що для того, щоб Україна розквітала, президенту потрібна професійна команда, а у Зеленського вона відсутня, тому в країні багато проблем.

Скандальний Усик зробив різку заяву про Зеленського
Скандальний Усик зробив різку заяву про Зеленського
 

>

«У нього немає професійної команди, яка буде робити те, що потрібно для країни, щоб наша країна, як квітка, розцвітала», – сказав боксер.

На думку чемпіона світу, що навіть якщо б Зеленський захотів щось зробити, то не зміг би. Він додав, що не шкодує главу держави, оскільки вважає жалість гріхом.

«Мені більше шкода людей, які втратили роботу, які зараз вимушено сидять вдома. А Зеленського мені не шкода, у нього є гроші, він заробив», – додав він.

Також в ході бесіди Усик розповів що особисто знайомий із Зеленським:

«Я з ним спілкувався наавіть після того, як він став президентом. Мої діти ходять в одну школу з його дітьми. Тет-а-тет не спілкувався після президентства. Бачилися на останньому дзвонику, коли діти йшли в школу».

 

Джерело

Нагадаємо що Президент України Володимир Зеленський звернувся до всіх жителів країни з поздоровленнями напередодні свята Воскресіння Христового, з побажаннями миру і здоров’я. Володимир Зеленський нетрадиційно привітав українців з Великоднем. Відео

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.