Фірма Сергія Бубки продає паливо російським окупантам!

 

 

Фірма Сергія Бубки продає паливо російським окупантам!

Фірма “Монблан”, яка знаходиться у РФ, та належить українському спортсмену Сергію Бубці та його брату Василю, може бути причасна до продажу палива для окупантів.

Про це заявляють журналісти розслідувачі видання BihusInfo.

Повідомляється, що у травні 2023 року компанія уклала офіційні контракти з російськими окупантами на постачання пального більш ніж на 800 тисяч рублів.

“Монблан” була створена ще раніше в Донецьку, а після окупації міста змінила юридичну адресу на Волноваху, яка на той момент ще не була окуповано.

На початку цього року компанія “Монблан” уже з’явилася в російському реєстрі юридичних осіб після того, як у там був схвалений закон.

За цим законом всі компанії на тимчасово окупованих територіях України мають відповідати законодавству держави агресора РФ.

Нещодавно, скандально відома співачка Світлана Лобода осоромилася під час концерту в Харкові. Вона “накинулася” з образами на молоду дівчину, яка прийшла на концерт з плакатом “Харків без Лободи”. ВІДЕО 

Фірма Сергія Бубки продає паливо!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Путін помер 26 жовтня. Цілком точно»: російський політичний аналітик Соловей у Гордона заявив, що Путін все