“Кому субота, а кому робота”: Зеленський терміново прибув до добровольців у Золоте. Серйозна розмова про відведення. Відео

Зеленський терміново прибув до добровольців у Золоте. Серйозна розмова про відведення

 

Сьогодні, 26 жовтня, президент України Володимир Зеленський прибув поспілкуватися з воїнами-добровольцями, які знаходяться на позиціях в селищі Золоте (Луганська область).

Про це повідомляється в Facebook на сторінці «Останній блокпост. #Ні_Капітуляції».

 

Зеленський терміново прибув до
Зеленський терміново прибув до добровольців у Золоте

 

«Зеленський приїхав до добровольців в Золоте. Серйозна розмова про відвід», – йдеться в повідомленні.

Добровольці, які там знаходяться, хочуть не допустити переходу цього населеного пункту в «сіру зону» через передбачену «формулою Штайнмайера» відводу ВСУ від лінії фронту. Вони запропонували Зеленському випити з ними чай.

 

Зеленський терміново прибув до

 

Також волонтер Катерина Дмитрівна повідомила, що Зеленський заїхав в Золоте-4. «Поспілкувався з місцевими. І на прохання Трояна, гарант заїхав до добровольців останнього блок-поста в Золоте-4. Спілкування було емоційним.

Коротко: Зеленський запитав хлопців чому вони тут стоять, який їхній мотив, розповів, що жителі за відведення військ і сказав добровольцям, щоб вони прибрали зброю і стояли тут без нього. Добровольці не збираються відступати і не допустять відведення військ», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.