“Срочно в одиночную камеру СИЗО”: Дубинський вимагає закрити Порошенка щоб він не заразив людей вірусом

Дубинський вимагає закрити Порошенко від коронавіруса в СІЗО

Колишній журналіст, а наразі народний депутат від партії «Слуги народу» Олександр Дубинський вимагає терміново ізолювати Петра Порошенка який повернувся з охопленої коронавірусом Іспанії.

Дубинський вважає за доцільне ізолювати Петра Порошенко в одиночну камеру СІЗО.

Дубинський вимагає закрити Порошенко
Дубинський вимагає закрити Порошенко
 

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

«Хочу нагадати, що головний державний і військовий злочинець Порошенко тільки повернувся з Іспанії, яка закрита на карантин через спалах коронавируса. Можливо, це диверсія, і він намагається заразити якомога більше людей перед відправкою до в’язниці. Так як громадянин явно підлягає обсервації, вважаю, що вже сьогодні можна помістити його в одиночну камеру СІЗО. Де немає ризику поширення вірусу. Потім не потрібно буде возити з місця на місце», – заявив Дубинський.

Дубинський вимагає закрити Порошенко

Як ми повідомляли раніше, експрезидент України Петро Порошенко разом з дітьми повернувся в країну напередодні закриття кордонів, в ніч з 14 на 15 березня він прибув до Києва з Іспанії. Після прильоту Порошенко уже встиг посваритися з українськими журналістами: “Прилетів, нахамив журналістам, сів в машину і поїхав”


ОСТАННІ НОВИНИ

В київських супермаркетах почали скуповуватися в протигазах: У київському гіпермаркеті “METRO” був помічений громадянин в радикальних засобах захисту – в протигазі. Відео

Як ми також розповідали, українські ЗМІ повідомили що експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк був помічений в знесиленому стані біля київської клініки «Борис». На ньому була медична маска.