“Петя сошел с ума, у него психические проблемы: Дубинський розніс в пух і прах Порошенка. Відео

Дубинський розніс в пух і прах Порошенка

 

Експрезидент України Петро Порошенко вважає себе чинним президентом країни, що викликає розкол в його партії. Про це заявив депутат Верховної ради України від фракції «Слуга народу» Олександр Дубинський в інтерв’ю телеканалу «НАШ».

Дубинський розніс в пух і прах Порошенка
Дубинський розніс в пух і прах Порошенка
 

“Порошенко зійшов з розуму. Причому це не іронія, у нього реальні психологічні проблеми … У нього на межі розколу вся фракція», – розповів Дубинський.

За його словами, під час неформального спілкування члени «Європейської солідарності» розповідають, що Порошенко досі вважає себе президентом України.

«Він буде продавати своє тіло як президент, він поводиться як президент, він дає обіцянки направо і наліво, які не може виконати», – зазначив депутат.

Дубинський повідомив, що поведінка Порошенко викликає відторгнення частини його соратників, і фракція «Європейська солідарність» перестає бачити в ньому лідера.

Джерело інформації

Як ми також розповідали, у дорогому маєтку Петра Порошенка що під Києвом кипить велике будівництво. Розкішна резиденція минулого президента України Петра Порошенка в Козині, мабуть, сама помпезна після “Межигір’я”, яке належало його попереднику-втікачу Віктору Януковичу. ВІДЕО