Дмитро Ярош: «Якщо Зеленський зрадить Україну, то втратить не посаду, а життя, і буде висіти на якомусь дереві на Хрещатику»

Дмитро Ярош: «Якщо Зеленський зрадить Україну, то втратить не посаду, а життя, і буде висіти на якомусь дереві на Хрещатику»

 

Командувач Української Добровольчої Армією Дмитро Ярош в інтерв’ю Обозревателю заявив, що риторика президента України Володимира Зеленського про необхідність досягнення миру за всяку ціну таїть в собі небезпеку.

 

Дмитро Ярош:
Дмитро Ярош: «Якщо Зеленський зрадить Україну, то втратить не посаду, а життя
«Володимир просто не знає ціну цього світу. Він, можливо, бував з концертами близько до фронту. Однак, коли моїх пацанів розривало російськими снарядами на дрібні шматочки і потім ці шматочки треба було збирати і відправляти мамам – ціна якось зовсім інакше виглядає », – пояснив він.

 

Також Ярош висловив надію в те, що Володимир Зеленський, як недосвідчений політик, просто помиляється в певних речах.

 

«Я хочу, щоб він розумів, що українців принижувати не треба, бо вони після сімсотлітнього колоніального рабства, можливо, поки не до кінця навчилися будувати державу. Але ми вже добре навчилися дуже добре і знімати тих всіх «орлів», які намагаються паразитувати на поті і крові українців.

 

Зеленський у своїй інавгураційній промові заявив, що готовий втратити рейтинги, популярність, посаду … Ні, він втратить життя. Буде висіти на якомусь дереві на Хрещатику коли зрадить Україну і тих людей, які на Революції і Війні загинули », – попередив Ярош.

 

Повний текст інтервью на сійті obozrevatel.com: Ярош: якщо Зеленський зрадить Україну – втратить не посаду, а життя

 

 

Джерело інформації: replyua.net

Loading...

4 thoughts on “Дмитро Ярош: «Якщо Зеленський зрадить Україну, то втратить не посаду, а життя, і буде висіти на якомусь дереві на Хрещатику»

  1. А чего же ты парашу не повесил на дереве, ведь он всех предал, доказательств полн ы й мешок?

  2. А чому зразу ЗРАДИТЬ??? Хіба він давав якийсь привід??? Чому ВИ, холуї Порошенківські, зразу ставите на порядній людині клеймо??? Дмитро!!! Це тобі треба висіти на гилляці із за твого тупого керування, в результаті якого загинули кращі сини України!!!

  3. Це такий синдром — ставити своё клеймо покидька на порядних людей — синдром меншовартост!. Лишь ГОСПОДЬ це л!куе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Optimized with PageSpeed Ninja