Великий десантний корабель Північного флоту РФ палає великим вогнем. Відео

 

Великий десантний корабель Північного флоту РФ палає великим вогнем

 
У морському порту Североморська, що на території країни-агресора Російської Федерації, сталася надзвичайна пригода грандіозних масштабів.
 
Великий десантний корабель
Великий десантний корабель Північного флоту РФ палає

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан, він же «Штірліц», написав, що в російському порту загорівся десантний корабель Північного флоту «Митрофан Москаленко».
 
У повідомленні українського офіцера відзначається: «Сєвєроморськ … Десантний корабель Північного флоту Росії великих масштабів« Митрофан Москаленко »палає в порту Североморська».
 
У свою чергу російське видання «Вечірній Мурманськ» зазначає, що пожежа виникла в порту Североморська на «206-му заводі», де в очікуванні утилізації стоять кораблі. Згідно зі словами очевидців, корабель горить вже не перший раз. На оприлюдненому в Інтернеті відео можна побачити, як в повітря з судна піднімаються густі, чорні клуби диму.
  Відео Youtube Афанасий Борщов Джерело інформації: replyua.net

 

 

Вночі на Майдані в Києві сталася поножовщина. Молодій людині порізали обличчя. Відео Дмитро Ярош: «Якщо Зеленський зрадить Україну, то втратить не посаду, а життя, і буде висіти…