«Замінити Зеленського? Ну і ким?»: Гордон про дострокові президентські вибори. Відео

Дмитро Гордон про дострокові президентські вибори

Український журналіст Дмитро Гордон в прямому ефірі на телеканалі «Україна 24» розповів про ймовірність проведення в країні дострокових парламентських і президентських виборів.

Дмитро Гордон про дострокові президентські вибори
Дмитро Гордон про дострокові президентські вибори
 

«Якщо ми візьмемо суму факторів, дострокові вибори в парламент цілком можливі. Дострокові вибори президента можливі, можливо все. Немає нічого неможливого в українській політиці. Дострокові вибори до Ради, з моєї точки зору, потрібні, якби не було так багато депутатів. 100, 150, ну давайте я погоджуся з 300. Ось якщо можна вибирати парламент, в якому буде 300 осіб, якщо у нас є припущення, що він буде краще, ніж попередній, тоді цілком можливо», – заявив журналіст.

Також Дмитро Гордон впевнений, що зараз нікому замінити Володимира Зеленського на посаді президента.

«Що стосується виборів президента. Я міркую як патріот своєї країни. Якщо Володимир Олександрович піде, я собі задаю питання: хто замість Зеленського? Є у нас сьогодні центристська фігура, яка може користуватися довірою людей і об’єднати країну? Поки що я такої фігури не бачу. Якщо з’явиться така фігура, тоді ми скажемо “так”. А якщо зараз піде Зеленський, для України це буде погано», – сказав Дмитро Гордон.

Також нещодавно, Дмитро Гордон у своєму виступі «розніс» заяви лідера “ОПЗЖ” Віктора Медведчука та його пропоновану російську вакцину: «Пий сам її, навіть подвійними дозами». Відео