«Пий сам її, навіть подвійними дозами»: Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину Відео

Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину від коронавірусу

В Україні все частіше та активніше обговорюють новини щодо вакцини від коронавірусної інфекції, яка наразі краща невідомо, але явно не російська..

Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину
Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину

Свою точку зору щодо цього висловив відомий український журналіст Дмитро Гордон під час ефіру «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24».

Гордон дотримується думки, що введення в Україні карантину вихідного дня була помилкою. Він стверджує, що світ, в тому числі й Україна зможе врятувати від інфекції вакцина, яку німці скоро повинні будуть «викинути на ринок».

«Не російська вакцина. Я дивлюся, як Медведчук у себе рекламує російську вакцину, і хочеться не просто вимкнути телевізор, а розбити його чимось важким. Уже до такого цинізму дійти, щоб говорити, щоб українці російську вакцину брали. Ніхто у світі не визнав її. Чим вони її робили, чорт його знає».

«Люди вмирають після приймання російської вакцини. У тому числі й мер окупованої Ялти. Прийняв вакцину, а потім помер від коронавірусу. І Медведчук ще каже, мовляв, пийте вакцину російську, купуйте і пийте. Пий сам. Пий сам її, подвійними дозами! Що ти нам її радиш? Я російську вакцину не питиму. Я навіть бачити її не хочу. Я дочекаюся німецької, американської, перевіреної». – заявив Дмитро Гордон.

Джерело

Також нещодавно Дмитро Гордон жорстко пройшовся по «патріотизму» Порошенко та «русскому миру» Медведчука. «Медведчук – чесний ворог, Порошенко це цинік». Відео