Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину від коронавірусу

В Україні все частіше та активніше обговорюють новини щодо вакцини від коронавірусної інфекції. Також резонансним питанням зараз є введення карантину вихідного дня, а також локдауна, якщо перше не дасть результатів.

Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину
Гордон «розніс» Медведчука та його російську вакцину
 

>

Свою точку зору щодо цього висловив відомий український журналіст Дмитро Гордон під час ефіру «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24».

Гордон дотримується думки, що введення в Україні карантину вихідного дня є помилкою. Він стверджує, що світ, в тому числі й Україна зможе врятувати від інфекції вакцина, яку німці скоро повинні будуть «викинути на ринок».

«Не російська вакцина. Я дивлюся, як Медведчук у себе рекламує російську вакцину, і хочеться не просто вимкнути телевізор, а розбити його чимось важким. Уже до такого цинізму дійти, щоб говорити, щоб українці російську вакцину брали. Ніхто у світі не визнав її. Чим вони її робили, чорт його знає».

«Люди вмирають після приймання російської вакцини. У тому числі й мер окупованої Ялти. Прийняв вакцину, а потім помер від коронавірусу. І Медведчук ще каже, мовляв, пийте вакцину російську, купуйте і пийте. Пий сам. Пий сам її, подвійними дозами! Що ти нам її радиш? Я російську вакцину не питиму. Я навіть бачити її не хочу. Я дочекаюся німецької, американської, перевіреної». – заявив Дмитро Гордон.

Джерело

Також нещодавно Дмитро Гордон жорстко пройшовся по «патріотизму» Порошенко та «русскому миру» Медведчука. «Медведчук – чесний ворог, Порошенко це цинік». Відео

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------