«Ти хамло старе, за мою дружино відповіси!”: Депутат “Слуги народу” на ТБ посварився з ексдепутатом. ВІДЕО

 Депутат “Слуги народу” Камельчук посварився з ексдепутатом Куликовим

Між депутатом Верховної ради від партії «Слуга народу» Юрієм Камельчуком, та ексдепутатом VI скликання Кирилом Куликовим відбулася словесна перепалка в прямому ефірі, яка надалі ледь не переросла у бійку.

В студії телеканалу “НАШ” запрошенні гості обговорювали мовні закони в Україні.

 Депутат "Слуги народу" Камельчук посварився з ексдепутатом Куликовим
Депутат “Слуги народу” Камельчук посварився з ексдепутатом Куликовим

«Цивілізаційна аудиторія російської мови набагато більша. Тому будь-який блогер, який займається своєю діяльністю, вважатиме за краще займатися російською мовою. Збереження української мови потрібна, цим має займатися держава, але не таким слонячім чином – ломитися в крамницю як слон… і це вам показує Угорщина, викидаючи з усіх форматів», – заявив екснардеп.

Гостям в студії не сподобалися такі заяви Куликова і вони почали шуміти та висловлювати власну думку.

«Я слухав ваш бред. Дайте мені договорити, і я буду мовчати. У нас з вами була домовленість – ви втратите мандат, і ми обов’язково будемо бити один одному пики. А поки я вас чіпати не буду», – продовжував Куликов звертаючись до Юрія Камельчука.

«Тепер я буду говорити з тобою так, як ти зі мною – на «ти». Слухай мене уважно. Тепер, з цього дня, я буду розмовляти з тобою по-іншому. Грубіянити ти не будеш, ображати Україну не будеш, і загрожувати не будеш. З сьогоднішнього моменту у мене поваги до тебе немає», – пригрозив пальцем депутат від “Слуги народу” скандальному Куликову.

«Свій пальчик показуй своїй дружині», – все не міг вгамуватися Куликов.

«А за дружину ти зараз відповіси! Ти мою дружину будеш кривдити. Ти хамло старе, ти бидло!» – накричав Камельчук, піднявшись з місця та почав підходити до нього.

Ми також розповідали, скандально відома депутатка від “Партії регіонів” Олена Бондаренко, також на телеканалі “НАШ”, звинуватила українських військових в злочинах перед народом: “У них всі лікті та руки в крові”. ВІДЕО