ДБР викликало Андрія Богдана на допит через скандальне інтерв’ю Дмитру Гордону

ДБР викликало Андрія Богдана на допит через скандальне інтерв’ю Дмитру Гордону

Андрія Богдана, після його недавнього інтерв’ю Дмитру Гордону було викликано до Держбюро розслідувань на допит.

ДБР викликало Андрія Богдана на допит
ДБР викликало Андрія Богдана на допит
 

Так пресслужба ДБР у відповідному релізі, розміщеному на офіційному сайті відомства, нагадала, що колишній глава Офісу президента розповів в інтерв’ю про нібито наявність домовленостей з посадовими особами РФ з цілої низки питань – авіасполученні з Російською Федерацією, відновлення постачання води в Крим, обмін полоненими.

У ДБР звертають особливу увагу на той факт, що всі перераховані вище домовленості, про які говорив Богдан, не передбачені ні нормами українського законодавства, ні нормативно-правовими актами, ні директивами глави держави.

У зв’язку з цим було прийнято розслідування запросити колишнього керівника Офісу президента на допит для перевірки викладених ним фактів і можливих подальших слідчих дій, з огляду на суспільну значущість викладених фактів.

Держбюро розслідувань також уточнило, що ексглаву Офісу президента запрошують в якості свідка. Відповідна повістка вже направлена за адресою, вказаною Андрієм Богданом як місце його реєстрації.

Повне інтерв’ю Андрія Богдана журналісту Дмитру Гордону.

 Відео В гостях у Гордона

Як ми також розповідали, в місті Умань почалися безлади, так приїжджі хасиди розтрощили та знесли залізні карантинні загородження. У мережі було опубліковане відео, як хасиди – розхитують та трощать захисні огорожі, які встановлені на могилі Рабі Нахмана. ВІДЕО