“Ти перетворив країну на посміховисько”: Андрій Богдан виступив зі звинуваченнями проти Зеленського

Богдан виступив зі звинуваченнями проти Зеленського

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан відреагував на нещодавнє інтерв’ю глави держави Володимира Зеленського.

Відповідний пост він розмістив в четвер, 11 червня, на своїй сторінці в Facebook. Про це розповідає видання “Vesti.UA”.

Богдан виступив зі звинуваченнями проти Зеленського
Богдан виступив зі звинуваченнями проти Зеленського

Шановний Володимире Олександровичу, хотів відповісти на ваше інтерв’ю. Правила ділової етики неможливо порядним людям коментувати період спільної діяльності, навіть у разі, коли ці люди розійшлися“, – почав колишній глава ОПУ.

Богдан нагадав Зеленському, що не раз наводив йому приклади порушень цієї норми, які ніколи не закінчувалися нічим хорошим.

Звичайно, я є носієм знань дуже чутливих для вас і для країни, але, повірте, я залишуся порядною людиною“, – підкреслив він.

Колишній глава адміністрації також подякував президент за своє звільнення.

Про позбавлення мене влади – так я вам вдячний, тому що моє ім’я не буде мати відношення до хаосу, в який ви кидаєте країну. Дозвольте мені нагадати одну нашу з вами домовленість – я пообіцяв, що буду поруч з вами чесно працювати до того моменту , поки ви мені не дозволите піти. Оскільки я йшов не за посадою, а за реалізацією мрії“, – заявив Богдан.

За словами ексглава ОПУ, він допоміг команді Зеленського демократичним шляхом сконцентрувати в країні абсолютну владу за пів року, а президент зміг її перетворити на посміховисько за чотири місяці.

 

Як ми також розповідали, співак та лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук заявив про складання депутатського мандату. Про це уже ексдепутат сьогодні розповів українським журналістам. Відео