«Лукашенко, схоже, зовсім з глузду з’їхав на своїй владі”: Аваков відреагував на звернення Лукашенко

Аваков відреагував на звернення Лукашенко

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив що президент Білорусі Олександр Лукашенко не зовсім адекватно сприймає те, що відбувається в державі.

Таким спостереженням поділився з читачами своєї сторінки в Facebook міністр МВС Арсен Аваков.

Аваков відреагував на звернення Лукашенко
Аваков відреагував на звернення Лукашенко
 

«Лукашенко, схоже, зовсім з глузду з’їхав на своїй владі та параної навколо цього. Несе повну нісенітницю. Тексти, ймовірно, отримав у Путіна»,  – написав він.

Міністр зазначив, що Україна не втручається у внутрішні справи інших країн, і бажає Білорусі миру і процвітання. Він нагадав, що народ кожної країни має право сам визначати свою долю, без зовнішніх втручань.

«Так що – попийте водички, пан Лукашенко – заспокойтеся. Українці – друзі білорусам – НЕ маніпулюйте, звинувачуючи сусідів. Пошукайте колоду у своєму оці», – написав Аваков.

Як відомо, 16 вересня Лукашенко заявив, що в країні хотіли організувати кольорову революцію. Він звинуватив у цьому США, Польщу, Литву, Чехію та України. Кожна з цих країн, вважає він, мала свою роль. Про Україну Лукашенко сказав: «Україна, попри нашу незмінну її підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цілісності та й по іншому), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій».

А в четвер, 17 вересня, президент сусідньої країни закликав Литву, Польщу та Україну «зупинити своїх божевільних політиків, а також заявив, що Білорусь, Польща та Литва можуть перетвориться« в театр військових дій». Він також заявив, що Білорусь закриє кордон з Литвою і Польщею і посилить кордон з Україною.

Лукашенко звертається до народів України, Польщі,  та Литви.

Відео TUT.BY. Политика