“Проблеми проблемами, а урожай треба ж зібрати”: Як Арсеній Аваков грав у “Ферму” під час засідання уряду. Відео

Аваков, мабуть грає у “Ферму” під час засідання уряду

Сьогодні в соцмережах було опубліковано відео з засідання Кабміну, на якому видно що міністр МВС Арсен Аваков встигає і брати участь в засіданні уряду, і пограти у своєму смартфоні.

Аваков, грає у "Ферму" під час засідання уряду

Міністр внутрішніх справ не грає наприклад в «войнушки» або «стрілялки», і навіть не в ігри про поліцейських – а в якусь гру схожу на «ферму», що здавалося б, більше підійшло б нашому міністру, відповідальному за аграрну сферу.

Глава Міністерства юстиції Денис Малюська, єдиний, що прийшов на засідання Кабміну у медичній масці, подивився на заняття свого колеги по уряду, проте ніякої видимої реакції не виявив.

Спокій миістра МВД перед загрозою коронавируса абсолютно зрозумілий – зовсім недавно він, разом з іншими високопоставленими представниками влади, здав аналізи на коронавірус.

 

Джерело Аваков, грає у “Ферму”

Як ми уже повідомляли, з’явилася інформація що президент України Володимир Зеленський, і голова Верховної Ради Дмитро Разумков здали тест для діагностики коронавіруса. Президент в цей момент звів всі контакти до мінімуму, він спілкується тільки з “найближчим” оточенням. Ці запобіжні заходи вжито заради блага всієї країни.