В Дубинського та Зеленського була “непроста розмова” на з’їзді партії “Слуга народу”. Відео

В Дубинського та Зеленського була “непроста розмова” на з’їзді партії “Слуга народу”

Президент України Володимир Зеленський провів з нардепом Олександром Дубинським непросту розмову на підвищених тонах. Про це повідомив глава партії Олександр Корнієнко на брифінгу.

В Дубинського та Зеленського була "непроста розмова"
В Дубинського та Зеленського була “непроста розмова”

«Це була нормальна розмова. Десь були більш емоційні аргументи з боку Дубинського і Володимира Олександровича, десь були більш раціональні аргументи. У них була дискусія. Я її переказувати не буду», – зазначив Корнієнко.

Корнієнко не уточнив, чим закінчилася розмова Дубинського і Зеленського. українські ЗМІ повідомляють що нардеп відмовився від пропозиції президента.

Також, за словами депутата Шевченка, багато ще не визначилися по кандидатурі Вітренко, він в тому числі оскільки виступ Вітренко на фракції було “вузькоспеціалізований та розмитий”.

Депутати попросили чітко сформулювати програму для зниження тарифів, але відповіді поки немає.

У Олександра Дубинського і Володимира Зеленського була “непроста розмова”. Шевченко вважає, що остаточне рішення їм доведеться приймати тет-а-тет.

“У президента є та інформація, якої немає у нас. Зеленський сказав, що існує політичний ураган і його треба зупинити”, – уточнив Шевченко.

І про подарунок президенту на день народження – це ексклюзивна книга про історію українських лідерів, починаючи з гетьманщини по нинішній час.