Шок ДНЯ: З’явилося відео банкету, який влаштував В’ятрович на 85-річчя Голодомору

З’явилося відео банкету, який влаштував В’ятрович на 85-річчя Голодомору

 

Банкет на Голодомор…

В мережі було опубліковане фото і відео банкету на 85-річчя Голодомору, який був організований главою Інституту національної пам’яті Володимиром В’ятровичем.

Влаштовувати банкет з поглинанням на ньому червоної риби і тістечок в честь Голодомору – це верх цинізму, який є плювком в тих, хто помер від голоду.

Банкет на Голодомор...
Банкет на Голодомор

Про це заявив народний депутат України від «Слуги народу» Максим Бужанський, коментуючи обурення колеги, екс-голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича викликом на допит в Державне бюро розслідувань (ДБР) з питання цього банкету.

Заява в ДБР про розкішне і рясне святкування дня пам’яті Голодомору В’ятровичем подав Максим Бужанський. В’ятрович заявив, що «Імперія йому завдає удару у відповідь», намагаючись посадити за «правду про комуністів».

Банкет на Голодомор

Бужанський в своєму телеграм-каналі написав, що злодій, який спекулює на Голодоморі, це гірше, ніж просто злодій.

«Так от, з приводу банкету на форумі, присвяченому 85-м роковинам Голодомору, організованому В’ятровичем в 18 році. Того самого, з приводу можливих розкрадань коштів на організацію якого ДБР завело кримінальну справу, і викликало В’ятровича на допит”.

 

Як ми уже повідомляли, сьогодні печерський райсуд у Києві обрав запобіжний захід екс-депутату Верховної Ради Тетяні Чорновіл, яка підозрюється в умисному вбивстві під час Майдану в 2014 році. Відео

 

реф

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.