“Володя, я думаю, ти не будеш проти один на один! Можна з прослушкою!: Звіробій забила “стрелку” Зеленському

“Володя, я думаю, ти не будеш проти один на один! Можна з прослушкою!: Маруся Звіробій забила “стрелку” Зеленському

 

 

Звіробій забила “стрелку” президенту

Українська волонтерка Олена Біленька (за позивним Маруся Звіробій) захотіла особисто зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Вона написала про це у своєму Telegram-каналі 13 грудня.

Після того, як Звіробій разом з нардепом від партії Петра Прошенко Фединой записала відео, в якому прозвучали погрози на адресу президента України Володимира Зеленського, щодо них завели кримінальну справу за «заклики до вбивства людини і повалення державної влади».

 

Звіробій забила "стрелку" президенту
Звіробій забила “стрелку” президенту

 

А 12 грудня стало відомо, що одна з підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко недавно вела по телефону розмови про викрадення дітей Звіробій.

«Я хочу зустрітися з Зеленським. Один на один! Можна з прослуховуванням і відеоспостереженням. Але один на один. Без сторонньої гопоти! У нього повинен бути хоч один шанс почути голос войовничої меншості! Це питання національної безпеки! Щоб він потім, коли його оточення втопить всіх в крові, не говорив, що чогось не знав. Володя, я думаю, ти не будеш проти. Просто поясню по пунктам, чого хочуть ті, хто постійно гудуть у тебе під офісом», – заявила Звіробій.

Вона закликала президента не відтягувати зустріч, поки «далеко не зайшло», і пообіцяла потиснути йому руку, якщо погодиться.

 

Optimized with PageSpeed Ninja