ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС 

ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС

Осінні шоу “Вечірнього кварталу” пройдуть без Олени Кравець. Артистка захворіла на Covid-19. Про це розповів її колега Євген Кошовий.

ЗІРКА "КВАРТАЛУ 95" ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС 
ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС 
 

За кілька днів до знімання нового сезону “Вечірнього кварталу” аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19, так що в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів негативні“, – розповів Кошовий.

У нових випусках Олену замінять відразу чотири актриси “Жіночого Кварталу”, а саме – Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес.

Безумовно, це дуже хвилююче і відповідально – замінювати саму Олену, та ще й в “Вечірньому Кварталі”. Це в “Жіночому Кварталі” ми на своїй території, а тут – відчуття, що ми з дівчатками хоч і бажані гості, але на чужому весіллі“, – говорить актриса Ірина Сопонару.

У зйомках взяли участь і багато зірок – NK, MONATIK, The Hardkiss, Jerry Heil, DZIDZIO і Михайло Поплавський. Шоу знову знімалося без участі глядачів і з дотриманням всіх запобіжних засобів. Телевізійні версії концертів покажуть в новому осінньому сезоні на каналі “1 + 1”.

Відео Время перемен

Як ми раніше повідомляли, актор “95 Кварталу” Євгеній Кошовий розповів як сварився з мером столиці Віталієм Кличком в туалеті. Так Кошовий розповів, що на одному з публічних заходів перетнувся з братами Кличками: “Я його попросив: Віталія, можете повернути каштани на Хрещатик? А він сказав….”. ВІДЕО