ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС 

 

ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС

Осінні шоу “Вечірнього кварталу” пройдуть без Олени Кравець. Артистка захворіла на Covid-19. Про це розповів її колега Євген Кошовий.

ЗІРКА "КВАРТАЛУ 95" ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС 
ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПІДХОПИЛА КОРОНАВІРУС 
 

>

За кілька днів до знімання нового сезону “Вечірнього кварталу” аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19, так що в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів негативні“, – розповів Кошовий.

У нових випусках Олену замінять відразу чотири актриси “Жіночого Кварталу”, а саме – Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес.

Безумовно, це дуже хвилююче і відповідально – замінювати саму Олену, та ще й в “Вечірньому Кварталі”. Це в “Жіночому Кварталі” ми на своїй території, а тут – відчуття, що ми з дівчатками хоч і бажані гості, але на чужому весіллі“, – говорить актриса Ірина Сопонару.

У зйомках взяли участь і багато зірок – NK, MONATIK, The Hardkiss, Jerry Heil, DZIDZIO і Михайло Поплавський. Шоу знову знімалося без участі глядачів і з дотриманням всіх запобіжних засобів. Телевізійні версії концертів покажуть в новому осінньому сезоні на каналі “1 + 1”.

Відео Время перемен

Як ми раніше повідомляли, актор “95 Кварталу” Євгеній Кошовий розповів як сварився з мером столиці Віталієм Кличком в туалеті. Так Кошовий розповів, що на одному з публічних заходів перетнувся з братами Кличками: “Я його попросив: Віталія, можете повернути каштани на Хрещатик? А він сказав….”. ВІДЕО

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------