Зірка фільмів «Кварталу-95» через карантин торгує пиріжками на вокзалі

 

Через пандемію коронавірусу багато представників творчих професій позбулися стабільного заробітку і були змушені змінити сферу діяльності. Не оминула ситуація стороною і фінського актора Вилле Хаапасало, який вирішив тимчасово податися в кулінарію.

Щоб поліпшити фінансове становище і зайнятися справою зірка фільмів студії “95 Квартал” вже місяць пече хачапурі та продає їх на вокзалі та головній площі в фінському селі Пуумала.

Вилле Хаапасало

«Коли почалася ця історія з вірусом, у мене зірвалося все, вся моя робота. Планувалися знімання двох фільмів, телевізійних програм, якісь проєкт в театрі, виставки. Але все це скасувалося або перенеслося, і я залишився не при справах», – ділиться Хаапасало.

А в ресторанному бізнесі Віллі не новачок, у нього вже є заклад в Гельсінкі. Там він і звернув увагу на те, наскільки людям подобається особливе блюдо кавказької кухні. «Я помітив, що хачапурі в моєму ресторані – найпопулярніше і продається блюдо. Так що я достеменно знаю, що це фінам подобається. Як і всім у всьому світі!» – впевнений артист.

Вилле Хаапасало

До слова, з новим проєктом Хаапасало не прогадав. Щодня до нього вишиковується черга з охочих покуштувати випічку. Але і Віллі в це вкладається чимало: він самостійно керує всім процесом. Актор приїжджає рано вранці в пекарню, особисто стає біля плити, після чого везе готові хачапурі на торговельну точку. Днями Хаапасало довелося відпрацювати майже 20 годин на ногах – до такої міри його справу набуло популярності в селищі.

Фільм за участю Вилле Хаапасало – Студія “95 Квартал”.

Джерело Starhit