Нагадаємо, що зокрема були нагородженні, вокаліст Василь Зінкевич нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня, такий же орден отримала артистка балету «Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка Олена Філіп’єва.

Телеведуча, громадський діяч Марія Єфросиніна відзначена орденом “За заслуги” III ступеня, співачка та артистка Ірина Білик і співачка та артистка Тіна Кароль (нагороджені орденом княгині Ольги III ступеня), артисту театру і кіно Олегу Филимонову присуджено звання «Народний артист України».

Співак, композитор, продюсер Олексій Потапенко(відомий як Потап) отримав звання «Заслужений артист України». Крім того, нагороджені генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко (орден князя Ярослава Мудрого V ступеня), ведуча телевізійної служби новин ТРК «Студія «1 + 1» Алла Мазур (орден княгині Ольги II ступеня).

Зеленського звинуватили в нагороджені тільки "СВОЇХ"

 

Посібники старої влади почали заявляти та доказувати що президент Володимир Зеленський нагороджував тільки своїх знайомих, та людей які добре до нього відносяться.

“Подивіться, жодного правозахисника чи громадського діяча”, “Ну Потапа ясно що нагороджувати…стільки поспівали разом на кварталі”, “А йому поклали на стіл список…вписав ще своїх і вперед”, – звучать неадекватні заяви в соцмережах.

А минулий нардеп Борис Береза кинув звинувачення що президент Володимир Зеленський не обділив увагою «своїх».

«Подивився список нагороджених Зеленським до Дня Конституції. Виникло відчуття, що частина списку – це ті з ким він працював на корпоративах і на ефірах 1 + 1. Нагороди для своїх? Але інтрига лише по Потапу, якого Зеленський нагородив, чомусь без Насті. Відмовиться той чи ні? Хоча, я пам’ятаю, що обіцяти – це ще не означає одружитися».

Зеленського звинуватили в нагороджені тільки "СВОЇХ"
Зеленського звинуватили в нагороджені тільки “СВОЇХ”