“Дай Боже, щоб Білорусь не отримала ще один палаючий Донбас”: Зеленський відреагував на видачу “вагнеровців” Росії 

“Дай Боже, щоб Білорусь не отримала ще один палаючий Донбас”: Зеленський відреагував на видачу “вагнеровців” Росії

Український Президент Володимир Зеленський заявив, що передачею бойовиків ПВК Вагнера Росії владою Білорусі «явно знехтували довірою, об’єктивністю та адекватною оцінкою негативних наслідків».

Про це глава держави написав у себе в соцмережі.

Зеленський відреагував на видачу "вагнеровців" Росії 
Зеленський відреагував на видачу “вагнеровців” Росії 
 

Президент нагадав, що всім затриманим «вагнеровцам», серед яких 9 громадян України, було повідомлено про підозру в участі в терористичній організації (частина 1 статті 258-3 Кримінального кодексу), однак білоруська сторона залишила запит українських колег про видачу підозрюваних без відповіді.

Назвавши рішення офіційного Мінська «м’яко кажучи, несправедливим», Зеленський зазначив, що рано чи пізно бойовики ПВК повернуться до звичайного свого заняття – поширенню війни.

«Дай Боже, щоб білоруській владі не довелося і на своїй території отримати ще один палаючий, знекровлений Донбас, створити який всі ці “вагнеровци” дуже добре вміють», – зазначив Володимир Зеленський, попередивши, що уникнути відповідальності за злочини перед людяністю не зможе ніхто, а перед законом, або вже відразу перед Богом – покаже час.

Зеленський відреагував на видачу "вагнеровців"

Зеленський відреагував на видачу "вагнеровців"

Як ми також розповідали, скандальний депутат Верховної Ради від партії Порошенка “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко звинуватив президента України Володимира Зеленського в тому що він не реагує на події в Білорусі.

Так депутат у своєму “нахабному стилі” звернувся до лідера держави, та заявив що така поведінка неприпустима для президента: “Зеленський, чому ти мовчиш?” – О. Гончаренко.