«Це вже за межею людяності»: Зеленський відповів тим хто радіє його хворобі на COVID-19

 

Зеленський відповів тим хто радіє його хворобі

Український лідер Володимир Зеленський відреагував на коментарі неадекватних користувачів мережі у зв’язку з його інфікуванням коронавірусом, назвавши їх реєстровими «експертами» і людьми з «ампутованою совістю».

Зеленський відповів тим хто радіє його хворобі
Зеленський відповів тим хто радіє його хворобі
 

>

«Реєстрові “експерти” від наших політичних опонентів радіють моїй хворобі. Це вже за межею людяності. Що ж, на мій погляд, це люди з ампутованою совістю, і вони доводили це неодноразово. Мені нічого про них сказати. Крім одного: зло повертається обов’язково й стократно»,  – написав Володимир Зеленський.

Президент висловив переконання в тому, що коронавірус не може бути причиною для радості, навіть коли хворіють опоненти.

«Це дуже підступна інфекція. Головна її небезпека в тому, що негативні наслідки можуть проявитися з часом. Тому нікому цього не хотів і не побажаю. Навпаки, я особисто щиро всім, в тому числі політичним опонентам, бажаю тільки здоров’я та обов’язкового одужання. Сподіваюся, і для більшості українців ковід НЕ буде приводом для зловтіхи. Тому що ми нормальні. Абсолютно. За винятком невеликої кількості суб’єктів, які втратили людські якості», – підсумував президент.

Зеленський відповів тим хто радіє його хворобі Зеленський відповів тим хто радіє його хворобі

Ми також розповідали, що на прессекретаря президента Юлію Мендель також почалися нападки в мережі через її опублікований пост про хворобу Володимира Зеленського: «На жаль … Президент почувається добре. Ми будемо повідомляти про стан його здоров’я». Ю. Мендель

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------